grot
O firmie Uslugi Praca cennik kontakt

Nr. kontaktowy
+48 724 051 050
Numer dostępny całą dobę!

Biuro Ochrony Osób i Mienia Grot działa na podstawie:


Koncesji wydanej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji Nr L-0095/10 zezwalającej na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie usług ochrony osób i mienia realizowanych w formie bezpośredniej ochrony fizycznej oraz zabezpieczenia technicznego.
Koncesji wydanej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i RD-40/2012 zezwalającej na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie usług detektywistycznych.
Gwarantujemy i zapewniamy naszym klientom profesjonalną ochronę prowadzoną przez wykwalifikowanych, licencjonowanych i nie licencjonowanych pracowników ochrony oraz licencjonowanych detektywów.


Podczas wykonywanych działań i czynność związanych z umową zabezpieczamy powierzone nam mienie i zapewniamy bezpieczeństwo znajdujących się tam osób. Pewnosc i zadowolenie klienta są dla nas priorytetem, a bezpieczeństwo najwyższą wartoscią.
Firma Grot oferuje swoim klientom możliwość połączenia oferty ochrony mienia wraz z możliwością jego ubezpieczenia.
Posiadane ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej w zakresie ochrony z sumą gwarancyjną 3.000.000,00 zł
Podczas wykonywanych usług detektywistycznych posiadamy ubezpieczenie od Odpowiedzialności Cywilnej za straty powstałe w czasie wykonywania czynności detektywa oraz podaniu nieprawdziwych informacji. W usługach detektywistycznych czynności detektywa podlegają obowiązkowemu ubezpieczeniu OC 1.000.000,00 zł
Biuro Ochrony Osób i Mienia GROT od samego początku buduje swój wizerunek stawiając przede wszystkim na zaangażowanie i profesjonalizm dla swoich klientów korzystających z naszych usług. Wizerunek firmy kształtują nasi pracownicy, firmowe samochody, nowoczesne środki łączności, umundurowanie i inne wyposażenie mające na celu świadczenie zawsze na wysokim poziomie systemu ochrony fizycznej, monitoringu i grup interwencyjnych. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich firm o różnych profilach działalności oraz osób fizycznych, co czyni nas elastycznymi i otwartymi na propozycje.

 

 

 

 

 

zaswiadczenie koncesja

Copyright C 2012 BIURO OCHRONY OSÓB I MIENIA GROT
Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie oraz rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione
  w